Program pre deti

SPOLOČNÝ PROGRAM PRE DETI

srnka band detska kapela

DETSKÁ KAPELA SRNKA BAND

SRNKA BAND je detská kapela z Horného Srnia zložená zo žiakov Brass Music Academy. Kapela účinkuje v aktuálnom zložení od marca 2022. Zúčasťnila sa rôznych koncertov, rodinných osláv, narodeninových detských osláv a iných verejných podujatí. 

program pre deti

V rámci 45 minutového programu Vám zahráme a zaspievame skladby rôznych hudobných žánrov, zaujímavé moderné aranžmány skladieb.

Odznejú ľudové piesne, detské piesne, niečo z klasickej hudby, šlágre, pop, rock, latin, jazz aj autorskú tvorbu.

Repertoár:
Michel Jackson, AC/DC, Boney M, Dara Rollins, Queen, Abba a iní interpreti.

 

 


Viac info:
www.srnkaband.sk
www.facebook.com/srnkabandhornesrnie

TINKA BUBLINKA– HRAVÉ BUBLINKY

Tinka Bublinka je éterická víla (speváčka, pedagogička s certifikátmi z umeleckých terapií – z muzikoterapie), ktorá vyfukuje tóny ako bublinky z bublifuku, aby sa liečivá sila hudby dostala ku všetkým deťom, aby rozjasnila ich očká, naplnila, ozdravila a premenila ich životy.

tinka bublinka program pre deti

45 – minútový, interaktívny hudobný program s prvkami muzikoterapie pre deti predškolského a mladšieho školského veku s názvom Tinka Bublinka – Hravé bublinky aktívne zapája deti z publika do procesu vnímania vlastnej telesnej schémy, napomáha rozvoju sluchovej percepcie, sebavyjadreniu, či vyjadreniu emócií, akcentuje oblasť komunikáčných vzťahov, podporuje psychomotorický a oromotorický vývin dieťaťa a jeho sociálne zručnosti.

Program pozostáva z originálych autorských a textárskych kompozícií (pesničiek pre deti) interpretky Tinky Bublinky s aranžérskym vkladom hudobníka Petra Černičku a Matúša LenEcha Ferka.


Viac info:
www.tinkabublinka.sk,
www.facebook.com/TinkaBublinkafanpage

Objednávka programu:

Brass Music Academy o.z. , IČO: 53596323   Brnianska 2038/1, 911 05 Trenčín – Zlatovce


E-mail: info@brassmusicacademy.sk

Tel.: +421 950 405 069

Tel.:+421 905 320 224